| WolfGhost a întrebat:

Baietii se feresc de obicei sa fie primul din viata unei fete? De ce le este frica?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum baietii stau cu o fata pentru sex, le e frica ca nu are experienta, depinde de fiecare sa nu uitam de competitia masculina pe trofee cu cat mai multe cu atat mai multe

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce? Ce nebun ar face asta? laughing)) Adica stau cu o fata o luna sa zicem, dupa fac si eu un pas, eu accepta, chiar inainte sa-i dai slipu jos imi spune intimidata "Stii, eu sunt virgina big grin" si eu ii spun "A, nu se poate, du-te sa te arda altu, eu sunt bleg" laughing)

De unde ai scos-o p-asta? Posibil sa fie si d-aia, dar sunt exceptii!

| WolfGhost explică:

Toti baietii stau cu o fata pentru sex?

| WolfGhost explică:

Dar tot nu inteleg.E de bine sau de rau daca esti virgina? laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii? de 14-15 ani, fiindca nu sant in stare.peste 10 ani insa ar vrea sa fie primii la iubitele lor dar puiul a zburat de muuuult cu ata.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca este mult de muncit sa dezvirginezi o fata. Spun asta din proprie experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă e doar o aventură, da, poți spune că își doresc ca ea să aibă experiență. dar dacă e vorba de ceva serios, nu contează acest aspect.

| cristi10grei a răspuns:

Cum sa ne ferim happy eu unul nu ma feresc niciodata happy si sa vezi ce mult o ubesc si o alint happy eu nu m-am ferit niciodata si nu am s-o fac

| T0T a răspuns:

Nu este adevărat, cel puțin în cazul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia "experti" iti dai seama ca nu vor una care doar sta pe spate si asteapta, dar baietii normali nu fug de fete de genul. mai nou fetele fug de baietii virgini. am vazut pe aici fete care vor baieti virgini dar experti in sex laughing). s-ar oftica daca au facut sex dar se si enerveaza daca nu stiu nimic, iti dai seama ce paradox, un virgin expert in sex rolling on the floor.

Toti baietii stau cu o fata pentru sex?" cred ca nu ai mai mult de 14 ani. revino cu intrebarea peste 6 ani. de fapt, la varsta aia o sa stii singura raspunsul

| WolfGhost explică:

Am 20 de ani :p

| WolfGhost explică:

Bine depinde si cati ani are fata, nu cred ca sta vreuna doar "pe spate si asteapta".
Consider ca oamenii de azi sunt total diferiti de cei din secolul trecut de exemplu.

| OldSoul a răspuns:

Depinde de persoana, pe mine nu m-ar deranja cu nimic, ba chiar mi-ar conveni, indiferent de sensul intrebari.