| Derkes a întrebat:

Băieții urăți sunt mai predispuși să își găsească fete frumoase? Vreau argumente.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca sunt bogati da, dar daca sunt ca majoritatea social vorbind nu, cine spune asa ceva minte, in fapt majoritatea cuplurilor sunt alcatuite din persoane cam cu acelasi atractie fizica

| peperonies a răspuns:

Baietii bogati*

| FaraNume1245 a răspuns:

Femeile nu se uita doar la aspectul fizic. E adevarat ca il observa prima data, dar daca baiatul stie ce zice si face, nu-i mai pasa fetei de aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tu ii vezi ca fiind urati, partenerele lor considerandu-i atragatori. Nu e nevoie sa fii "print", ca sa te placa fetele si in plus nu alegi de cine sa te indragostesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Zidovici a răspuns:

Caracterul ne diferentiaza in rest suntem la fel. Poate pe tine persoanele te vad frumsete intruchipata intre timp ce eu te vad urat ( era un exemplu )

| Crissuk2000 a răspuns:

In general băieții urâți au prietene urate si băieții frumoși fete frumoase...asta in genere, dar daca băieții urâți au multi bani, pot avea si prietene superbe.

| PopescuMR1 a răspuns:

Pentru că ei sa para frumoși prin persoana care este lângă el