| oupsydoupsy a întrebat:

Baietii. va place ca o fata sa va spuna prima ca va place? daca da face 2 face sau pe net? mai direct sau pe ocolite?

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu i-am spus direct prietenului meu pe mess acum un an jumatate aproape. Am iesit si a mers, dar mi-a spus ca si-ar fi dorit sa-i fi spus asta fata-n fata, nu pe internet. Acum suntem inca impreuna si ne iubim foarte mult. Deci, nu conteaza cum o spui, doar fa-o. Nu stii niciodata ce poti pierde!

| scumpika89 a răspuns:

Nu conteaza daca ii spui fata in fata sau pe mess dar daca iti este si rusine sa-i spui ii poti spune pe mess eu asa am facut succes