| Văduva neagră a întrebat:

Baietilor, ce alegeti la o fata? fata sau corpul?

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Fata.
putin imi pasa daca are forme mari si arata ca muma padurii.

identitate
| identitate a răspuns:

Si fata ce e, nu e tot corp? Sau se lipeste? Un intreg nu are logica daca il analizezi pe bucati. Spun asta desi am vazut multi barbati mergand pe strada tinand in mana fie un picior, fie un san, fie o...tongue

| baru a răspuns:

O fata trebuie sa aiba un corp care sa te atraga Altfel nu te uiti la ea La fata la fel In cazul cind este prea frumoasa acea femeie i-ti va fi foarte greu sa o ti linga tine Una materiala iar cealalta toti vor fi cu ochi pe ea iar la unul tot va scapa Ca si idee de baza o femeie trebuie sa fie normala Nici prea frumoasa nici prea urita Conteaza ce are in cap Succes Pa

| valy a răspuns:

Pai.incerc sa cunosc, si aleg sufletulwinking

| valy a răspuns:

Eu nu sunt genu care sa se laude... putin ma intereseaza ca altu de langa mine are nu stiu ce model pe langa el, si aia il tine de prost, sau chestii de genu, de asta am si spus ca incerc sa o cunosc cat mai mult si sa vad ce e de capul ei...

| sasha a răspuns:

Privesc de jos in suswinking

| sasha a răspuns:

Bai fiti sinceri ce draq nu puteti spune ca nu va uitati cu ce mergeti pe strada

| SufletDeCopil a răspuns:

laughing Desi sunt fata. 90% dintre baieti ar alege corpul oh go on

| Silviu591 a răspuns:

Fata. poate sa aiba cel mai tare corp daca are o mutra de vrajitoare big grin

| wannabe a răspuns:

Fata fetei love struck
sa-ti fie drag sa-i vezi chipul luminat si sa o admiri.sa o privesti in ochi.
ca sani si fund are orice femeie.mai mult sau mai putin

| Doa'Do a răspuns:

Ah, desi sunt fata, as raspunde ca cei mai multi baieti se uita la corp.Sincera sa fiu, nu-i prea cred pe cei care zic ca se uita la suflet! Mi se pare normal ca orice baiat sa se laude cu fata cu care este...deci concluzie, nu se lauda cu "sufletul bun" al partenereihappy.

| Motivation2020 a răspuns:

Ambele:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba o fata placuta, pe care sa o privesti cu drag si un corp armonios, care sa-ti trezeasca anumite sentimente smug...deci cred ca trebuie sa existe o proportionalitate. oricum daca ar fi sa aleg intre fata si corp as alege fata.parca pe o fata cu un chip frumos si un corp mai naspa o poti iubi, pe cand invers nu prea (doar daca te gandesti doar la sex)

| DavidVilla7 a răspuns:

Nu ma uit neparat la corp.Conteaza ce e iauntru in suflet...nu pe afara! La mine o fata perfecta e aceea care n-o nu e nici slaba nici grasa.Si arata putin bine la fata. Dar mai muult ma intereseaza sufletulhappy...la fetele fitioase si frumoase nici macar nu ma uit, nu le dau atentie deoarece nu merita.

| DavidVilla7 a răspuns:

"sasha a răspuns:
Bai fiti sinceri ce draq nu puteti spune ca nu va uitati cu ce mergeti pe strada" ...Sa stii de al mine poate ma uit la forme dar nu ma intereseaza cum arata foarte muult, trebuie sa fei un pic draguta, sa vorbeasca frumos, si sa nu ai-ba fite si sa arate bine cat de cat sus si jos.