| Marck94 a întrebat:

Baietilor ( gay ) Salut. happy Credeti mai exista dragoste adevarata intre doi baieti in ziua de azi? Am realizat ca multi vor numai sex, bani si alte interese.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai există? Ce f(...)ai iese!

| romeo78 a răspuns:

Dragoste adevărată e greu de găsit atât în cadrul relațiilor heterosexuale, dar și LGBT.
Astăzi, fiecare dorește bani, avere, faimă. Nu se mai pornește o relație de la o lingură și farfurie. Acum ești căutat dacă ai vilă cu n camere, telefon de mii de euro, mașini de lux, cont gras.
Iar, în România, cupluri LGBT se formează greu, pentru că de multe ori, cel puțin unul dintre parteneri a avut una sau mai multe relații hetero eșuate și încearcă să găsească un refugiu într-o relație cu o persoană de același sex!
Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista dragoste adevarata intre doi gay.

Răspuns utilizator avertizat
| Plato a răspuns:

Sa speram ca nu!

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns:

Si tu ce vrei? Dragoste adevarata? Esti sigur ca este ceea ce vrei? Si, daca da... de ce intrebi fava exista sa vrea cineva ceea ce tu esti convins ca vrei?
Aici ceva nu e clar...

| Goete a răspuns:

Eu am citit postarea in telefonul meu. Daca esti greu de cap si nu intelegi raspunsul meu, roaga pe cineva sa ti-l explice

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa vomit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai curve sad

| gothicbat a răspuns:

Sigur că există. Rar, ce-i drept laughing
Dar există!

| Rhea44 a răspuns:

Da probabil. Nu am idee conteaza unde cauti? BAFTA la cautare?

| TimSem a răspuns:

Dincolo de unele minți limitate care s-au dat cu părerea aici, dragostea reală este greu de găsit in orice comunitate. Doar că în comunitatea gay este ceva mai dificil, pentru că, dacă ar fi să facem un calcul numeric, numărul mult mai mic din comunitatea gay față de numărul mult mai mare, comparativ, din comunitatea heterosexuală, șansele sunt mult mai reduse. Un alt motiv este că, într-un număr așa mic al comunității, cei care se evidențiază mai întâi sunt cei cu... alte preocupări decât cele ale unei iubirii simple. Ei ies în evidență prin comportamentul aiurea, promiscuitate și ignoranță.
Concluzie: sub toată mizeria care s-a așternut, dacă ai răbdare, ești perseverent și nu te murdărești și tu în timp ce sapi, vei găsi iubirea acea frumoasă de care numai omul este capabil (fie el hetero sau gay)!

| bvzmsam a răspuns:

Pana am facut sex cu iubitul meu ne-am cunoscut. Il cunosc de 16 luni si am inceput sa ne sarutam sau sa facem lucruri marunte de acum 2-3 luni, pana am facut sex. Si pana la urma, daca suntem fericiti cred ca mai exista dragoste intre gay.

| Sfatuitorul69 a răspuns:

Ba, anormalule, esti intreg la minte? cum sa ti o dai cu un baiat, vezi de un psiholog

| AndradaGogan a răspuns:

Bineinteles, suna aici si iti demonstrez 0748231234