| alyutzzu a întrebat:

Baietilor le plac ca prima oara cand fac dragoste cu cineva partenera lui sa fie rasa complet:S?

5 răspunsuri:
| N0NameForY0u a răspuns:

Cam da.Depinde de gusturile oricarui baiat.

| Cattuzu a răspuns:

Mai mie sincer miar place sa fie, pentru ca pentru prima data iti dai seama k nu am experienta si nu as vrea sa caut pe acolo:p

| JustDoIt456 a răspuns:

Pai, cam da happy

| bastiu03 a răspuns:

Parul nu a fost niciodata o problema. Omenirea a supravietuit mii de ani fara ca parul sa fie un impediment in viata sexuala.

| TheXBitchy a răspuns:

Da! categoric.
dar iti dai seama ca nu o sa iti spuna nimic daca nu o sa fii.
dar pentru igiena ta ar fi ok sa te razi pentru ca nu iti place cand gasesti par in mancare.nu? asa gandesc si eihappy
sa folosesti ceara...de la creme te poti irita