| Anonim55452 a întrebat:

Baietilor le place sa te joci in parul lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu mi place,doar dimineata daca ma trezesc langa ea e ok, ca si asa sta parul ca dracu in toate partile atunci big grin
Nu prea e ok sa te joci cu parul lui, daca a "muncit"la freza omul. Te joci acasa cu el, si da, e placut.

25 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Probabil ca da, tot insista unii pe aici ca suntem animale, o fi o reminiscenta de la puricatul maimutelor.

| RAY a răspuns:

Mie da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da si nu. Da, pentru ca-mi aranjeaza freza si nu pentru ca ma excita rau de tot.

| Oana92 a răspuns:

Nu stiu daca lor le place, dar eu ador sa ma joc un parul unui baiat laughing

| deeeaqq a răspuns:

Depinde.
Unora le place, altora nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,in parul pubian.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai da din casă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Dai azi, primesti maine inapoi inzecit! Fa-te bun, fa-te bun!

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Și poimâine îți ia înapoi însutit. Las' că știu eu.
Eu sunt deja bun, tu ești bună?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Imi place sa risc! Nu, nu sunt buna!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi la fostul tau, ala pe care il puriceai dupa partide?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

O pramatie, un jegos, da!

| ubox7007 a răspuns:

Mie da

| JustStitch a răspuns:

Mie chiar imi place sa se joace o fata in parul meu

Răspuns utilizator avertizat
| SorinelF86 a răspuns:

Depinde de jocuri big grin

| octa2021 a răspuns:

Eu ma ma mai mic si cu sânii prieteni mele deoarece ii place si ei

| Zorok a răspuns:

Mi-e nu cam-i strica freza laughing

| NH4OH a răspuns (pentru Zorok):

Mie* că-mi*

| anonimusss12 a răspuns:

Daaa MAxim

| famrussu a răspuns:

Da desigur...si tras putin de par.dar sa nu doara...eu cred ca la orce baiat ii place asa happy ca o relaxare, ceva genu. Dar fetelor le place?

| Popa_Eduard_1994 a răspuns:

Depinde ce inseamna jocuri. Daca vrei sa il impletesti sau sa-i faci freza se enerveaza dar daca ii faci masaj in cap iiii placehappy

| Hunter121Pie a răspuns:

Nu prea

| Koste1848 a răspuns:

La maxim!