| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor le place sa vorbesti despre sex?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu neaparat, depinde cat de deschis e!
Dar le-ar place daca le-ai si oferi asa cevahee hee

| Floreenofficial a răspuns:

Da, le/ne cam place. insa nu tuturor. laughing

| elena a răspuns:

"Baietilor le place sa vorbesti despre sex?" Adica ce? Eu sunt una si stau cu un grup de baieti si le vorbesc despre sex? Se poate. Sunt medic si tin o ora de dirigentie pe teme sexuale. Dar se schimba situatia atunci cand, eu sunt singura( asa reiese din intrebarea ta) si vorbesc despre sex cu niste baieti, insemna ca urmeaza...si ca doresc...

| Hombre a răspuns:

La tinerete cel mai mult despre asta vorbeste, vezi ''categorii'' este mereu in top (loc 1, 2).

| andalu a răspuns:

Mai degraba sa il practici cu ei decat sa le vb despre el.Si are mare dreptate elena. Daca incepi sa vb despre sex sunt sanse f mari sa pregatesti terenul pentru ce va urma! Cum si ei gandesc cam la fel, normal ca le place sa vb insa si mai normal este ca abia asteapta sa treaca de la vb la fapte

| seby8873 a răspuns:

Baietii vorbesc despre sex iar fetele se gandesc la el mult mai mult decat baietii doar ca nu se lasa oservate... cerede-ma

| perla a răspuns:

Da, baietilor le place foarte mult sa vorbeasca de sex.

| Koisan69 a răspuns:

Toata lumea vorbeste despre sex, nu numai baietii, doar ca baietii au mai mult tupeu

| smilerz19 a răspuns:

Daca esti fata si vrei sa vorbesti cu ei, le place sa vorbesti despre sex, dar glume nu sa ii intrebi tot felul de chestii serioase. stii?:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai putin decat ati crede voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da!