| Libelle a întrebat:

Baietilor...preferati fetele cu parul lung sau scurt? De ce?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu cel lung te poate mangaia ea, cu cel scurt e foarte senzual sa te joci tu!

| Zenithf a răspuns:

Eu prefer parul cu culoarea lui naturala, indiferent daca este tuns mai scurt sau mai lung. thinking

| Damian a răspuns:

Parul pana la barbie si la capat indoit, de ce? nu stiu imi place, mai ales blond

| Miauti a răspuns:

La mine nu conteaza daca arata bine, poate sa fie cheala in cap.

| Dan a răspuns:

Cu parul scur sa fie.Noroc!

| bOse a răspuns:

Parul lung. De ce? Sunt mai feminine.

| Jeremy1 a răspuns:

Atata timp cat acea fata nu e rasa in cap, totul e bine.

| Ady93 a răspuns:

Lung, mi se pare mai feminina si mai draguta cu parul mai lung happy

| DannielZMF a răspuns:

Eu personal le prefer pe cele cu parul mediu. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Reinkaos a răspuns:

Cu parul lung, sunt mai feminine asa happy

| dudu13 a răspuns:

Mie imi place in general cele cu parul lung, dar daca gasesc o fata cu parul scurt care sa`mi placa, e ok...parul nu prea conteazabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul de unde?

| Pinguadi a răspuns:

Prefer fetele cu parul lung ca sa am de ce o apuca cand... daca ma intelegiwinking

| Animalul_8844 a răspuns:

Cu parul lungbig grin va sta mai bine.