| elasexygagica a întrebat:

Baietzii love strucklove strucklove struck, voi cand iesiti in oras cu gasca si unul din ei vine cu prietena, voi ceilalti din gasca va ganditi cum ar fi sa aveti o partida de sex cu ea?kiss

Răspuns Câştigător
| viperaeby a răspuns:

Daca tipa e bunalove struck o analizam destul de bine j facem cumva sa o agatam, bine inteles fara sa afle prietenul' daca avem noroc sigur o ducem in pat, sau unde prindem:X:X:X trebuie sa o vrajesti binebig grin

10 răspunsuri:
| cetrist a răspuns:

Poate, dar tu?

| Love3 a răspuns:

Copilule, du-te si invata, apucate de teme si termina-te! Chiar nu ai ce face acasa?!?

| Ionutz a răspuns:

Ahatongue

| BoBBy a răspuns:

Hai jet, ce intrebare stupida

| Cătălina a răspuns:

Iar nu ai dormit azi-noapte acasa?

| Alëxąndŕą a răspuns:

Ma lasati fata in pace normal ca ea are un caz grav de, prostime pleadca de pe site poti infecta oameni scuze acum vad ca nu am pus virgula unde nu trebuie

| Onutzyk a răspuns:

Tu n`ai alta treaba?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu nu sunt baiat, dar oricum e tampita intrebarea.

| Kanpeki a răspuns:

Ti-as raspunde la intrebarea asta cu o alta intrebare : cati ani ai de pui asa niste intrebari? rolling on the floor

| BlackRainbow a răspuns:

rolling on the floor.
Mai fato, tu chiar duci lipsa de vibrator?rolling on the floor