| TheSol a întrebat:

Baii ^. Primul raspuns CORECT funda `! straight face. Vreau detalii despre cum setez hi5-ul ca nimeni sa nu vada ca i-am vizualizat profilul. straight face Va rog? puppy dog eyes - Scuze de categorie - :-ss.

Răspuns Câştigător
| Ioana_9117 a răspuns:

Intrii.si la profil acolo scrie privacy settings/setari de confidentialitate.dai acolo. setari de profil si scrie la un a doua optiune scrie nu vreau sa afle nici un utilizator ca i-am vizualizat profilul.dai click si salvarehappy

1 răspuns:
| TheSol explică:

Multumesc :*