| Alina_7061 a întrebat:

Baiteilor le plac fetele tupeiste, care insita si se baga in seama sau le place sa fie ei cei care cuceresc?

9 răspunsuri:
| Joky a răspuns:

Mi imi place sa cuceresc

| lplostonyou a răspuns:

Ador fetele tupeiste,da nu asa, sa fie tupeiste da rau de tot, super tupeiste happy

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi din nastere barbatii sunt cuceritori, deci le place sa cucereasca ei, nu pot spune ca ar prefera o fata care nu spune nimic sau alta care este mai indrazneata...ci pur si simplu le place jocul asta care ii face sa lupte pentru a cuceri o femeie...

| alexandra11 a răspuns:

E mai tentant sa cucereasca o fata care se lasa greu, decat una care se ofera pe tava

| Alina_7061 explică:

Pai da dar daca te lasi greu exista posibilitatea ca baiatul sa creada ca nu vrei sa ai dea face cu el si sa renunte thinking

| Desigur a răspuns:

Buna intrebare!
Chiar f buna!laughing
hai baietii, mai raspunde`ti;>

| CodrutM a răspuns:

Normal ca ne plac tupeistele, ne fac treaba mai usoara.
Dar are si cucerirea farmecul ei.

Oricum, prefer tupeistele ca au mai putine inhibitii.

| RedAppLe a răspuns:

Imi plac tipele tupeistetonguehappyDar pot spune si ca imi place sa mai cuceresc vreo 2-3 tipetongue

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Deci. Mie`mi plac fetele : Finute, dragute, timide dar nici prea si sociabile. Si putin tupeiste, nici chiar ca fanii STelei :laughing