| AdioTPU a întrebat:

Bărbați, v-ați cupla, căsători cu o ex-actrita porno veterana care a jucat în mai mult de 500 de filme și având peste 1000 de parteneri?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

As accepta-o doar pentru o relatie gen fwb...nu pentru o relatie serioasa si cu atat mai putin pentru casatorie.

| AdioTPU explică (pentru wildthing):

Ce înseamnă fwb?

| wildthing a răspuns (pentru AdioTPU):

Friends with benefits. happy

14 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

M-as cupla și am face sex sabbatic ca in filmele western

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha, sa ajuns sa ma compare cu 1000 de barbati? pai daca ies cel mai praf dintre toti?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil nu, pentru că majoritatea nu sunt deloc genul meu.
Dacă mi-ar plăcea de una și aș avea șansa, da.
Indiferent că a avut 3 filme sau milionul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Niciodată.

| Drimmero a răspuns:

Pentru o relatie nu dar pentru ceva gen fwb cum au zis si altii, da.

| Mosotti a răspuns:

Da, de ce nu m-as cupla? Ma int cum e cu mine, nu face ea la meseria ei acolo? Asa cum m-as cupla si cu o prosttituata fara probleme, sau cu una care face videochat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles ca da, daca ar fi pe aceeasi lungime de unda cu mine in rest. Ca eu n-as avea de unde sa ajung la 1000 de partenere si nici nu m-ar interesa. La cum sunt standardele de control in industrie, mi-ar fi mult mai frica de vreo boala cu o amatoare care a avut 5 parteneri decat cu o profesionista cu 1000. Iar in rest, ma intereseaza ce se intampla din momentul x inainte, nu ce a fost in trecut.

| Hammurabi a răspuns:

Nu știu dacă ar fi prea mișto.
Cu atâția parteneri în istoric (și actori porno) probabil aș simți permanent că fac figurație. laughing (cu toate că nu sunt genul care să fac comparații, dar asta e o situație dusă la extrem)
În al doilea rând, nu cred că mi-ar place. Actrițele porno sunt cam slăbănoage, iar mie îmi plac tipele mai plinuțe, mai cu forme. laughing

| LordCristobal a răspuns:

Da,daca s-a lasat definitiv de meserie nu am nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce numai cu una? Numai suntem în anii 1950.

| Adelina4679 a răspuns:

Nuuuuu

Întrebări similare