| pudi a întrebat:

happyBig problem
deci o colega mi-a spus ca i place de un baiat, si am fost cu el si cu prietenii lui prin oras, marog ideea e ca pe mine m-a scapat gura sa i zic la o prietena din clasa, ea promisind ca nu mai zice la nimeni. Azi am aflat la scoala ca o tipa... a aflat ca brusc si ei i place de acel tip! Avand in vedere ca ma simt ca un c**t pentru ca am zis, sunt 99, 9% sigura ca o sa i zica la colega mea ca am zis, si ea nu o sa mai aiba incredere in mine niciodatacrying... ce sa fac? sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Mai bine spune-i chiar tu colegei ca ai zis, ca te-ai scapat ma rog si cere-ti scuze. Asa e cel mai bine dupa parerea mea! Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca din greseala si daca fata care il place si ea pe acel baiat incearca sa zica lucruri rele despre tine si tot feluri sa ii zici ca tu nai face asta si sa no creada pentru ca e tot interesul ei ca ea sa se certe cu tine, ca ea sa fie foarte dezamagita de tine si sa se gandeasca doar la tradarea ta iar cealalta fata sa poata sa se dea la baiat fara concurenta big grin... scuze pentru multe detalii dar stiu cum e ca mi s-a intamplat si mie big grin big grin big grin big grin big grin ( in acest scenariu eu eram prietena ta, sa zicem. ) big grin big grin big grin