| anonim_4396 a întrebat:

Bine.Acum o sa pun o intrebare pe care cred c-ati auzit-o de multe ori: cum sa-l recuceresc? "Cum l-ai cucerit si prima data" nu merge, pentru ca in fond o recucerire e de multe ori mai grea decat o cucerire.
As vrea sa-i bat apropo-uri, sa-l fac cumva sa inteleaga ca mai tin la el, dar nu vreau sa par disperata si motiv de ras cu amicii.happy
Deci. Ceva sfaturi?
P. S: ar fi a patra oara cand ne impacam.laughingpana acum n-am facut deloc primul pas eu, ci el

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Incearca sa fii cat de cat in raza lui vizuala si adopta o atitudine prieteneasca, zambeste-i happy de la o discutie vor urma mai multe discutii si usor-usor ajungeti din nou sa fiti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A patra oara?laughing. Chiar tineti unul la altul. Nu e bine ca l-ai lasat pe el sa faca mereu primul pas. I-ai dat impresia ca te poate contral si depinzi de el. Trebuia sa te impui, sa-i zici ca-l contactezi tu daca mai vezi reusita intr-o alta incercare. Alta parte proasta la ce-ai facut: daca ii dai semne ca vrei sa va impacati, te va lua in ras si nu va arata acelasi interes fata de tine.
Pana la urma, astea au fost niste lucruri extreme care te-ar putea face sa suferi in caz ca se adeveresc. Asculta-ti inima si nu lasa sansa sa treaca pe langa tine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, pai fa tu primul pas. vorbeste cu el. Daca ti la el, spune-i. Poate il vei lovi la sentimentelaughing.
Asta in caz ca ti la el, daca nu baieti mai sunt! Si daca te-ar iubii s-ar intoarce la tine.

Deci ai doua variante. incearca tu, daca-ti doresti mult sv impacati. daca nu.Lasa-l pe el sa incercetongue