| bartoLomeu a întrebat:

Bine deci prietenul meu face o groaza de gesturi ciudate la multe fete ba chiar le injura dar inainte sa stau cu el era foarte timid si acum imi e frica ca in viitor sa nu faca asa si cu mine chiar daca cu mine este un dragut iar prima data cand am facut-o a fost foarte intelegator pentru. ca m-a durut cand a intrat prima data in mine. Oare ce pot sa-i fac ca sa-l mai linistesc si ca sa nu faca asa si cu mine?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,baiatul a prins tupeu,mai nu e frumos din partea lui sa jigneasca o fata,e un gest urat din partea lui,aici poti sa vezi ce fel de persoana e el,cu tine se comporta frumos probabil pentru ca te iubeste,dar daca v-ati desparti sasu v-ati certa,pe viitor poate sa se comporte si sa vb urat si cu tine; ar trebui sa discuti cu el si sa ii explici ca nu e frumos din partea lui sa abordeze aceasta atitudine.
Se pare ca nu are respect pentru persoanele din jurul sau,un baiat cu bun simt nu se poarta asa si nu foloseste jigniri mai ales la adresa unei fete,poate cu tine nu va face asa, dar ar trebui sa te puna pe ganduri atitudinea lui, ca sa vezi cum se comporta si cu cei din jur nu doar cum se comporta cu tine.

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Zii mersi ca ai un prieten foarte bun!
In loc sa le pupe si sa te faca geloasa mai bine le injura si le trateaza ca pe niste "gunoaie".
Si stai calma tie nu iti face asta, dar la prima abatere nu il ierta daca iti face.Fi mandra de el!

| gianina14 a răspuns:

Poti sa vorbesti deschis cu el si eu sunt cam exagerata adica bat unii baieti dar asta nu inseamna ca am facut asa si cu baietii cu care am fost. Poate ca nu se va schimba fata de tine pentru ca te iubeste dar trebuie sa te gandesti la viitor ca poate dupa ce o simta ca ii apartii sa nu faca acelasi lucru si cu tine deci ai mare grija cu el si de el oricum, bafta!

| mady13 a răspuns:

Cati ani ai?