| 004N1cky334452Swag a întrebat:

Boala peyroniei se poate trata cumva? Am penisul în sus și îndoit aș vrea să-l am drept. Se tratează, dacă da cum?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca intr-adevar penisul tau este afectat de boala Peyronie, afectiunea se poate trata intr-o clinica de specialitate printr-o interventie chirurgicala destul de grea si cu un anumit grad de risc de reusita. Medicul iti poate spune mai multe si in mod precis si obiectiv dupa ce efectueaza o consultatie absolut necesara. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu e mai bine să rămâi cu ce te-a înzestrat Mama Natură?
Nu te complica, îți pierzi timpul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca nu are o curbua prea mare, este normal. Putini barbati au penisul drept. Un penis curbat da o mai mare excitare femeii. Daca este in sus curbat, pozitia misionarului este cea mai buna, deoarece atunci penisul atinge punctul "G".
Nu mai fi preocupat de curbura, asa cum ti-am spus, daca nu are un unghi care sa nu-ti permita sa ai un act sexual.
Metode sunt, dar necesita operatie si nu e sigur ca reuseste si risti sa iti ramana flasca pentru totdeauna.