| Andrei_9838 a întrebat:

Bona! Am o intrebare lui o fata ii place de mine de 5 ani, la inceput am incercam sa o evit nu prea ne intelegeam. Acum e la cam la fel doar ca incepem sa ne intelegem bine. Si in momentu de fata ne intelegem super bine si as vrea sa o intreb daca vrea sa facem sex ce credeti ca ar supune? si in plus cred ca e si virgina.

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Sa faca sex cu tine?:ONu te grabesti. Uite ce este este posibil sa accepte doar pentru ca te iubeste, dar poate si refuza pentru ca va crede ca tu nu vrei decat sa o folosest.Asteapta si tu putin si poate veti avea o relatie insa nu o forta sa se culce cu tine pentru ca asa cum spui tu crezi ca este virgina.Succes

7 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

De obicei asta vine de la sine, nu se intreaba, desi s-au schimbat multe in zilele noastre.

| mgtow a răspuns:

Nu strica daca o intrebi mai ales sa ai acum o relatie serioasa nu are nici un rost, mai bine faci sex si gata.

| MadnessCaffe a răspuns:

Sexul nu e ceva care se face pe moment.Trebuie ca fata sa fie pregatita fizic si psihic. Daca tu vrei doar sa faci sex cu ea, zic mai bine sa o lasi in pace.

| dragonfly03 a răspuns:

Buna andrei. zic decat sa nu o ranesti. ai putea sa ii zici ca u ai vrea sa fiti fuckfriends. fiecare are o relatie separata si cand va mai intalniti... bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu cred ca o sa ii pice bine deoarece daca fetei ii place de tine cred ca ar vrea o relatie nu doar sex cu tine si probabil o sa o dezamagesti o sa te creada un superficial care vrea doar sex acum nu stiu parerea mea poate ma insel si poate o sa iti deie un raspuns ceva de genu:"o da normal ca vreau de cand asteptam intrebarea asta":d in fine dupa ce intrebi o sa stii singur raspunsu mult noroc

| dilayla a răspuns:

Daca o vrei doar pentru sex, mai bine da-i pace. cauta una care vrea acelasi lucru. iar de ai sentimente pentru ea, va veni totul de la sine.fii un Domn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu ar vrea ca doar nu e parasuta si te cam garabesti dar mai sti poate vrea dar cati ani are daca peste 18 sigur vrealaughing