| Dya_8770 a întrebat:

Boys and girls, ajutati-ma)
Citeva luni in urma am parasit un baiat, cu toate ca ma placea enorm.Eram de o virsta, dar vedeam ca nu ne completam, iar cu putin timp in urma l-am intilnit din nou si am observat ca s-a schimbat cu mult si inca ma place.)Cum sa fac sa-l intorc inapoi, caci el e nu poate trece peste faptul ca l-am lasat(

Răspuns Câştigător
| John_7502 a răspuns:

Pai tu vrei sa te intorci inapoi la el doar pentru ca inca mai tine la tine sau il iubesti sau tii si tu la el sau ti-ai dat seama ca tii la el sau ti-ai dat seama ce ai pierdut si il vrei innapoi? Raspunsul la intrebare ta depinde de urmatorul raspuns la intrebarea mea astept!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dxi a răspuns:

Stiu cum e. incearca sa vorbesti cu el, adu-i aminte cum era cand erati impreuna, iesiti impreuna, chestii de genul. Daca tii la el, spune-i ca nu stiai ce sa faci, nu erai sigura, dar acum stii ca tii la el, sper sa se rezolve bafta:*

| John_7502 a răspuns:

Ok daca inca mai tii la el ai putea sa ii spui ca ai avut un moment de ratacire, ai avut nevoie de un moment de despartire sa vezi daca mai tii la el sau el daca mai tine la tine ca uneori se intampla des intre cupluri ca o despartire sa rezolve misterul (daca mai au sentimente reciproce) Depinde foarte mult ce i-ai spus la despartirea de acum cateva luni! In caz de i-ai spus ceva asemanator te rog sa imi spui ce ca sa pot sa te ajut in continuare ca vreau foarte mult sa te ajut sa iti indeplinesti visul daca ti-se pare ca este prea intim fata de restul lumi trimite-mi un mesaj privat! Astept cu nerabdare raspunsul tau si daca ai reusit sa te impaci cu el!

| justme4yours a răspuns:

Daca inca tine la tine va vrea sa va impacati...trebuie doar sa ii lasi putin timp sa se gandeasca la chestia asta.

| Dya_8770 explică:

John,mi-am dat seama ca inca mai tin la el)

| Dya_8770 explică:

John,mersi.m-ai ajutat si asa)
adica toate raspunsurile m-au ajutat.stiu cum sa incep) mersi mult)

| sivvy a răspuns:

Pai spune-i ca-ti pare rau si ca atunci erai intr-o perioada de emotii p ca nu stiai cum sa te porti cu el.cel mai bine este sa ii spui in fata ca-ti place de el, dar daca el a trecut mai departe de tine dar nu si de sentimente este un caz pierdut si pentru tine si pentru el pentru ca el acum simte mai multa ura decat placere sau iubire...pabig grin