| xAlexis a întrebat:

Bre TPUlaughing! Am si eu o nelamurire care din voi aveti cont pe clopotel? M-am gandit sa imi fac si eu.Toata lumea are si eu nulaughing
Asa si zice ceva de premii reale oare sa las nr de tel acolo? Mi le aduce acasa premiile reale? sau sunt doar de prosteala?
Asa.amarata aia de funda o sa fie a celui care imi explica sa pricep si eulaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
sincera sa fiu nu stiu si eu acum cativa ani am vrut sa-mi fac da i de-an pixu sicea ca contul e activat cu succes dar nici nu-mi mergea cand sa scriu parola si bla bla si nici in email nu primeam msj.in fine nu cred ca sunt premii eu cred e o pierdere de timp cauta alte siteuri mai interesantewinking
asta e parerea mea drept nu stiu ce sa zic ca nu am contlaughing