| anonim_4396 a întrebat:

Bun acum cateva zile am cunoscut un baiat super! toate fetele din cartier sunt innebunite dupa el. iar un prieten de al lui care imi este si mie prieten mi-a zis ca el a spus ca sunt scumpica! amicul nostru comnun imi da toate sansele de a ma combina ca el! dar am auzit o discutie intre ei in care radu (baiatu care imi place) i-a spus ca el nu cere unei fete sa se cb ca el ...ci o ia si o saruta, astazi a venit la mine la scoala in vre`o 4 pauze si ma asteptam sa ma satute dar nu a fost asa! am inteles ca e timid! ce parere aveti ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| janynn a răspuns:

Pai ori e timid ori trece direct la fapt?! dk a spus prietenului vostru comun ca esti "scumpika", inteleg ca ii place d tine, il atrage totusi ceva la tine, dar poate asteapta sa te mai cunoasca, sa afle mai multe dsp tine.winking bafta!

| SamBureL a răspuns:

Daca e baiatu timid...
Du-te tu si sarutal daca te respinge inseamna ca nu te place

| Spynky a răspuns:

Te placehappy