| ZqTer a întrebat:

Bun deci apelez la voi TPU.ro pentru ca stiu ca mereu m-ati ajutathappy

Deci weekendu care vine sunt singur acasa parinti plecati.infine nu asta conteaza. Vreau sa o chem pe iubita mea la mine ( stati linistit ca nu ma grabesc si nu ma gandesc la prostii) vreau sa imi petrec timpu cu ea sa ne simtim bine sa o strang in brate...ehhh intelegeti voi.

Vreau sa stiu si eu cum credeti ca e mai bine sa fiu, sa ma comport, cum sa procedez, ma gandesc la niste bomboane sau prajituri, un suc, niste petale de trandafir, muzica, dar nu stiu ce melodii daca imi recomandatii voi ar fi bine! Deci orice idee este bine primita! Va multumesc!

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Daca nu ai ganduri de 'mai mult', eu zic sa renunti la petalele de trandafir. Nu de alta, dar eu daca as fi in locul ei si as vedea petalele de trandafiri prin casa as crede ca nu doresti doar imbratisari. Eventual sa ii daruiesti un trandafir, dar atunci cand mergi tu la ea, nu invers(asa mi se pare mai ok).
Bomboanele, prajiturile, sucul merg! Intreab-o pe ea ce muzica ar dori sa asculte, sau ce i-ar placea sa faceti.
In ceea ce priveste comportamentul tau nu pot sa iti recomand decat sa fii tu insuti! Adica sa te porti normal, cum esti tu de obicei cu ea.
Un weekend placut! happy

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
Ce frumos! Ii poti face iubitei tale o surpriza, ar fi indicate bomboanele,trandafirii intinsi in jurul vostru in forma de inima,suc, muzica romantica, eventual puteti sa dansati in mijlocul inimii. puteti privi apoi un film de dragoste.

| aida009 a răspuns:

Nustiu daca n-o sa treceti pragul caci decorurile sunt foarte romantice, dar lasa nu conteaza. Pune si tu niste piese de dragoste care ii plac fetei. Daca nu sti intreab-o ce melodii ii plac.

| WedDye a răspuns:

OO ce dragut :X! Daca vrei parerea mea! Eu zic sa o astepti cu un trandafir (rosu sau alb ) petale, muzica( o sa va decideti voi atunci) iar restul o sa vina de la sine happy!
Distractie plecuta! kiss

| k1NNNdeR a răspuns:

Eu zic sa cumperi niste lumanari parfumare si sa faci o inima din ele.Sa insiri peste tot petale de trandafiri si sa o inviti la un dans lent.De melodie nu stiu ce sa zic.http://www.youtube.com/watch?v=pvKP6NDv-Qg&feature=related sau http://www.youtube.com/watch?v=OpFXKPh_6DI.Si incearca sa creezi o atmosfera romantica.PS:Niste fum ar fi romantic.Dar sa nu o ineci.:D