| Daysukki a întrebat:

Bun deci e posibil sa-ti creasca sanii daca faci sex? am una in clasa care are, are mult prea mult in sutien ca sa zic asa.colegele mele zic ca ea si-a inceput viata sexuala, si ca sa fiu sincer si eu am auzit desprea ea ca cica si-ar fi traso. dar la creierul ei de dovleac care inca crede ca daaca folosesti tampoane te dizvirginezi (din acelea cand te duci la mare si vrei sa te bagi in apa) alea care se baga.asa revenind, e posibil asa ceva?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cresterea sanilor nu are absolut nici o legatura cu inceperea vietii sexuale. Este pur si simplu constitutionala (asa este ea).

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zici de ea c-are creier de dovleac când tu nu stăpâneşti normele de punctuaţie ce se predau în clasa I şi, bonus, ai Internet acasă şi cu toate astea încă n-ai auzit că mărimea sânilor este independentă de activitatea sau inactivitatea sexuală.
Hai pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"si ce dac nu scriu corect. mare scofala" - Mi-e frică de viitorul ce m-aşteaptă în ţara asta.

| Daysukki explică:

BAAA ce dracu ' aveti, ma catalogati ca pe becali? am intrebat doar.si ce dac nu scriu corect. mare scofala

| Yaguar a răspuns:

Cresterea sanilor nu sun influentsatsi de sex insa aici este o alta problema si ca sa o intelegi adug spusele unui doctor in medicina :,, 2 cele mai principale cauze ce tin de inaltime sunt prima genele mostenite de la parinti. Si a 2 cauza este daca incepi prea devreme aceasta viata sexuala. Si daca de la parinti ai gene sa te inalti sa spunem 1m 83 si daca o fata avind 1m 61 incepe aceasta viata la o virsta frageda ea nu va mai ajunge la 1, 83 dar va ramine cam tot acolo unde si a fost chind petru prima data a inceput sa practice... poate se va mai inalta putin cu chitiva centimetri. Iar baiatul daca trebuie sa creasca 1, 83 si la moment are inaltimea 1, 61 va ajunge doar undeva pe la 1m 72. Sunt si cazuri de exceptie dar sunt foarte rare, acestea sunt patologii ca exemplu gigantismul. Iar oamenii sanatosi sunt influentati asa cum vam mentionat." Sexul stopeaza cresterea.

| adela93 a răspuns:

Ele sunt legate, dar invers:

Nu dacă îţi începi viaţa sexuală îţi cresc ţâţele ci dacă îţi cresc ţâţele ai şanse să îţi începi viaţa sexuală.

| Scarlettt a răspuns:

LOL laughing
am mai auzit una din tampoane sa te dezvirginezi straight face
normal ca nu straight face nu au nici o legatura laughing
si nu e posibil sa ti creasca sanii de la sex straight face

| Abcfunny a răspuns:

O da si tu esti una din acele fete barfitoare din clasa care le roade de ce are aia sani mai mari ca voi!?

Sincer si eu am sani mari dar nu mi-am trasohappy

| ramona30 a răspuns:

Cresterea sanilor nu are legatura cu sexul. Tine de fondul genetic si de alimentatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne bineinteles ca poti sa te dezvirginezi ca atunci cand le bagi intampina himenul si se poate rupe la fel ca la contact sexual numai ca moral mai esti pentru ca nu ai facut-o cu un baiat dar fizic nu ca daca curge sange nu mai esti si sanii se dezvolta natural nu trebuie sa intretii relatii sexuale ca sa iti mai creasca e total fals si foarte urat ca va barfiti colega e o prostie ( voua v-ar placea sa fiti vorbite pe la spate? nu prea cred!) deci nu stiti sa fiti unite... papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele persoane care scriu prescurtat, ca si pe messenger.Asa ca nu va mai dati aere.

| NyanCattt a răspuns:

Da as a e draguta, poti sa te dezvir ginezi cu un tamponhee hee

| gabriela123456789123456789 a răspuns:

Nu pentru ca prietena mea credea la fel dar ea deja si a inceput viata sexuala si nu are sanii mai mari ci destul de mici

| lady_1936 a răspuns:

Da e adevarat. dar iti recomand sa iti cumperi tinctura de marar. iei inaintecu 15 min de mesele principale timp de 3 sapt...aceasta tinctura o poti gasi la orice farmacie...acuma nu e prea recomandat, o faci pe propria raspunderethinking sincer si eu am incercatbig grin si a functionat au crescut cu aproape o marimewinking

| ghegeaa a răspuns:

Auzi,deci,sa spunem ca o persoana are 16 ani, si ca i-au crescut sani destuli de mari, iar daca faci sex e posibil sa iti creasca sani, dar daca ii are mari si inca sanii ei sunt in crestere ii cresc facand sex, dar daca nu ii mai are in crestere i se lasa in jos si cand te uiti la ei ti se pare ca sau micsorat