| pendula a întrebat:

Bun... dupa ce facem dragoste cu prietenele noastre. noi baieti ma refer mereu. dar tot timpu trebuie sa le tinem in brate ( adica. daca eu vreau sa o fac si sa merg la o tigara? nuuu trebuie sa stau in pat cu ea in bratze gandinduma " ce as fuma o tigara" ) explicati-mi si mie laughing care e rostul?big grin

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca pl eci imediat de langa ea, suna ca si cum tu ti-ai implinit scopul si acum esti liber sa faci ce vrei, nu mai ai nici o obligatie. Iar fetele se simt "folosite". Nu patesti nimic daca o mai dezmierzi inca 5 min. dupa "implinire".

lolita
| lolita a răspuns:

Ai avut ghinion, trebuia sa ma intalnesti pe mine, dupa o partida de sex nu suport sa ma ia in brate, parca ma sufoca laughing si el saracu mereu se plange de asta., poate pentru ca nu fueaza.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pare o întrebare pusă în glumă, dar totuşi voi răspunde serios la ea. Diferenţa dintre un bărbat şi o femeie la treaba asta stă că femeia vrea să lungească momentul, să prelungească acea legătură pe când bărbaţii se consumă foarte mult în timpul actului sexual şi nu mai vor nimic după, eventual adorm.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de fiecare, dupa, trebuie sa mergi la baie si atunci iti poti aprinde si o tigara.

| Arthur a răspuns:

Si eu la fel patesc cu prietenele noastre.hee hee

Shin
| Shin a răspuns:

Ei hai... au si ele o pofta acolo, nu mori daca i-o faci tongue Fumezi o tigara si apoi o tii in brate tongue

| yuli10 a răspuns:

E bine ca in cazul meu, si eu si prietenul meu suntem fumatori. si cam asta e prima reactie a amandurorahee hee

| pisoias29 a răspuns:

Simtim nevoia de ocrotire dupa...mai ales daca sunt implicate sentimente

| yellowalien a răspuns:

Uite de-aia e mai bine sa fii nefumator laughing ca sa nu mai ajungi sa-ti pui intrebari de-astea laughing

| liliana83 a răspuns:

Eu cred ca mai sanatos decat tigara e dusul cald. si daca iubita nu se spala o trimiti tu doar asa scapi sa o mai tii pe brat si fumezi si tigara in liniste. mai in gluma mai in serios am raspuns la intrebare. totusi sfatul meu ar fi sa mai lasi si tu tigara aia.

| sorin a răspuns:

Te are la mana inseamnalaughing

| lumylumy a răspuns:

Pai iubitul meu dp fumeaza o tigara si pe urma ma tine in brate sau stam in pat, cand vrea sa faca ceva il las! te tine sub papuc a ta! nu este binehee hee

| fefe_9932 a răspuns:

E loool este normal prietenul meu face la fel cum faci tu dar el chiar vrea sa ma tina in bratze nu il oblig eu dar daca nu ar faceo as avea eu grija sa o facalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiatule, nu vrem sa fim singure dupa ce ne-ati adus pe caile etazului (daca sunteti in stare rolling on the floor ) avem si noi starile noastre pe care trebuie sa ni le intelegeti, precum si noi va intelegem si facem orice pentru voi (in patwinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia scrumiera si fumeaza in pat!