| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor, de ce nu vă pune-ți toți pe TPU pozele și numele voastre adevărate, de ce doar eu mi am pus numele? Vă mulțumește Cristi din bucurești.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Motivul pentru care am cont pe site este doar pentru a-i ajuta pe ceilalti.Numele si fotografia mea nu cred ca i-ar ajuta cu ceva si prefer sa le pastrez pentru actele oficiale.
In afara de asta,atat avatarul cat si nick name-ul meu,va informeaza cine sau ce sunt,avatarul este stema Brasovului si nick name-ul spune destul, sunt o brasoveanca din Grecia...
Nu ajunge?
Scopul site-ului e altul, nu sa ne cunoastem intre noi...

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Schimba-ti-l. Pune-ti Dj Pastila. You need it, my friend.

| Азбука a răspuns:

Pentru ca tu mori de plictiseala!

| NickiMinaj a răspuns:

Cristi din bucuresti, o ai in fata monitorului pe dana din lehliu-gara.
cu placere.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Cristi! Ce legătură are întrebarea ta cu această categorie? Eu nu obișnuiesc să îmi fac publice datele personale. TPU este totuși o realitate virtuală...
O zi cu zâmbet să ai!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru ca nu ma intereseaza sa imi vada toata lumea poza si cu atat mai putin sa imi stie numele.iar la urma urme pi cine ar interesa numele si poza mea adevarata? eu sunt aici sa ajut nu sunt intr-un site de matrimoniale ca sa stie lumea cine sunt si cum sunt.

| Hombre a răspuns:

Pai bine măi Cristi_din_Bucuresti tu ai nume frumos si de la Buc. dar eu cum sa pun numele ăsta, Gheorghe_Dracu_din_Pârlita.

caramela
| caramela a răspuns:

Pai cine a zis ca numele meu nu e adevarat? asa ma cheama, iar caramela mi se zicea de mica pentru ca plangeam sa imi cumpere mama carameletongue, cat priveste poza, e catelusul meu minunat care a fost langa mine timp de 5 ani, astazi nu mai este, pentru ca un dobitoc a dat cu masina peste elsad deci nu minte Valy caramela:d

| SexyCioco a răspuns:

Pentru ca suntem smeck si... nu e obligatoriu sa iti pui numele real... poate ai de pus niste intrebari mai intime si te frica sa iti stie lumea numele happy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu sunt aici pentru a socializa,încerc să-mi pun la treabă experienţa şi cunoştinţele ajutându-i pe cei care au nevoie de ele indiferent de numele,vârsta,sexul,religia, orientarea sexuală şi zodia lor, ori a mea.Dovadă stă faptul că pagina fiecărui utilizator n-are spaţiu pentru toate aceste nimicuri pe care le găseşti pe site-urile de socializare.

| SteauaNordului a răspuns:

In primul rand din motive de confidentialitate:
Nu trebuie sa afle un cunoscut problema mea, daca o pun aici pe TPU.
In al doilea rand eu sunt de parere ca e importanta calitatea raspunsului nu cine il da
In al treilea rand nu e site de socializare.
Eu am numele real si avatarul reflecta starea de spirit. o poza cu mine nu ar fi zis nimic

| aryana_4212 a răspuns:

Si eu am numele meu

| PetreConstanta a răspuns:

Noi lucram sub acoperire ha ha ha - suntem urmariti general ha ha ha Vezi altadata sa nu mai faci asa ha ha ha

| SunShine_5894 a răspuns:

Vai cate intrebari pui, mailul meu e plin cu intrebari de la Cristi_din_bucuresti, asa ca te-am sters de la prieteni. Nici tu nu ai poza la avatar si nici nu mi se pare ceva important.

| andr33Andr3 a răspuns:

Ca suntem anonimilaughingglm...Pai eu am numele adevaratbig grindar nu si pozahappy

| TuttiFruti a răspuns:

Ca asa vrem noi...si uh daca vroiaia pute.ai sa iti pui alt nume

scuze ca sunt asa directa dar asa sunt eu

| AnneMarri a răspuns:

Ştii ce-a spus Tabija? Să nu te poarte grija.

| Alkyda a răspuns:

Eu am poza mea reala ...insa numele nu este real ci doar o porecla. insa asta nu ma impedica sa fiu cine sunt. pupici

| HaruhiFujioka a răspuns:

De ce pui atatea intrebari stupide si fara folos?

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Nu imi pun numele pentru ca pe toate site-urile sunt conturile alora care cauta sa fure si faca crime si nu vreau sa ma stie toata comunitatea si poza aia naspa, eu sunt aia!

| DiaMrrr a răspuns:

Ca sa nu ne cunoasca oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca numele tau adevarat e cristi din bucuresti. poate cristi da nu si din bucuresti.da ce pe tine te striga prieteni crsti din bucuresti? Si de ce se afla in categoria dragoste si sex?

| adrianarp a răspuns:

Da u dc nu pui o poza cu tine?