| gingergirl1 a întrebat:

Bunää! Imi zice si mie cineva cum pot intra in vorba cu un baiat? Adiică...ce naiba'sa-i spun? laughing Nu am vorbit niciodata,ne cunoastem pe fb,m-a vazut afara si am vorbit foarte putin,adica mi-a raspuns la o intrebare s.a! Ok,el face antrenamente la fotbal si el nu face altceva decat scoala,antrenamente,acasa(nu ca nu mi-ar comveni, dar pot vorbi cu el doar cand e cu baietii laughing
Ceva idei ca sa intru in vorba cu el?thinking
P.S as putea vorbi cu el pe facebook dar imi place sa vorbesc faţă in faţa!winking

7 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Poi spune-i pe facebook ca vrei sa va intalniti si sa discutati.

| sensualus a răspuns:

Vezi cum face Selena cu Justinlaughing

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Daca au vreo prietena care il cunoaste si ai incredere in ea, ai putea sa o rogi sa o lase sa vb intre patru ochi cu el si apoi sa te cheme pe tine, sau sa+i spuna ea, dar sa se asigure ca daca cumva nu te place, sa nu spuna la toti sau sa faca misto de tine!
Scuye ca te intreb, dar cati ani are respectivul si cati ai tu?
Ca sa stiu sa -Abordez- situatia laughing
Astept raspuns!

| gingergirl1 explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Eu 14, el 13

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru gingergirl1):

Pai spune.i in fata, fara ocolisuri! Daca te iubeste o sa fie cu tine! Daca nu o sa spun aca nu te place si gata. O sa suferi un pic si o sa.l uiti!

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Pai mai bine sa iubesti de mic decat sa nu iubesti o viata... In plus daca nu iti convine nu comenta! :p

| Azµre a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Voi nu știți ce e aceea iubire față de părinți și vorbiți despre ea la modul general.