| Nicole29 a întrebat:

Bun, nu stiu cum sa incep. Am o relatie de 3 ani aproximativ.
Inceputul relatiei m-a inselat, l-am iertat ca il iubeam. Dar intre timp l-am mai prins conversand cu altele pe messenger. El zice ca l-am inhibat sexual si de aia cauta atentia in alta parte. Ideea e ca niciodata nu am zis nu sexului, cand am incercat sa initiez eu ceva imi zicea nu am facut dus, sau dimineata, sau acum vrei ti-am zis ca nu ma simt bine. Eu am o problema ma si ingrasasem vreo 10 kg si ma simteam neatragatoare dupa fazele astea m-am inhibat si mai rau. Ne-am casatorit intre timp.
Acum cateva luni a gasit pe una, in fine mai pe scurt am ajuns sa facem 3 some. Acum doar despre asta vb, eu sincer nu pot face asta, il iubesc si mi-e greu sa-l vad cu alta femeie. Am impresia ca eu nu ii sunt de ajuns, am slabit, am grija de mine, nu sunt eu cea mai sexi dar nici rau nu arat. Acum a gasit alta tipa, care are bani, care i-a si trimis bani lui in cont si imi cere sa il las sa se culce cu ea. Probabil inca continua sa vb cu ea. Nu stiu ce sa fac, sa fug mancand pamantul si sa divorțez? Omul asta ma iubeste? El asa zice, dar parca mi-e greu a crede...

34 răspunsuri:
| Goete a răspuns (pentru Nicole29):

In asta sunt perfect de acord cu tine

| Daz01 a răspuns (pentru Nicole29):

Da, este imatur și egoist, în ritmul ăsta nu se va schimba nimic notabil în viața ta. Cel mai bine pentru tine este să te desparți de el, sunt sigur că va fi o foarte mare eliberare pentru tine. Succes.

| dariaenache a răspuns:

Eu nu citesc romanu tau ma

| paul123paul123 a răspuns:

Nu este matur, nu cred ca o sa fie bine, eu zic sa te duci la Sfanta Biserica si dupa daca nu se lasa sa te desparti