| Xulescuu a întrebat:

Bun. Salutare baietei si fetite. Sambata vreau sa ma intalnesc cu o fosta prietena care am tot asteptat-o vreo 4 luni cred sa putem fi din nou impreuna. Probleme personale ...Intrebarea mea ar fi asa : Credeti ca as surprinde-o in drum spre o cafenea ceva sa-i cumpar un trandafir sau ceva. de fata cu ea evident. Nu e sigur ca ne impacam, dar sunt sanse cam de 85%. Dati-mi cateva sfaturi care m-ar putea ajuta sa-mi ating telul happy.
Dau funduloi evident.

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

Da ar cam trebui sa o surprinzi cu ceva un trandafir ar fi o surpriza si o carte postala in care sa ti ceri scuze pentru ce s a intamplat intre voi din cauza ta... ceva fain dar sa nu implice direct ca te iarta si sunteti impreuna. Doar asa sa fie o felicitare misto. baftawinking

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este suficient ceea ce ti-ai propus: o floare si la o cofetarie. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi un buchet de trandafiri, vorbesti cu florareasa ca in mijlocul celor rosii sa-ti puna unul alb, albul denota prietenie iar rosul iubire/dragoste, trebuie sa te prezinti cu buchetul cand te intalnesti, succes!

| blueheart a răspuns:

Daca tu ai fost vinovat in ruperea relatiei atunci cumpara-i un buchet de trandafiri rosii-albi-semnificatia uniti in dragoste. Daca ea te-a parasit si crezi ca nu o sa mai faca asta poate ca merita un nou inceput. Oricum ar fi, succes! happy

| Cosmin1I a răspuns:

Ceea ce nu a mers de la inceput nu o sa mearga nici acum.Totusi Succes si tot ce ti-ai propus este deja de ajuns

| dariaelena a răspuns:

Mai bine sa te prezinti cu trandafirul cand te intalnesti cu ea, nu sa il cumperi de fata cu ea, o cutie de bomboane. ceea ce stii ca ii place.Mult succeshappy