| skumyk a întrebat:

Bun seara, am si o intrebare la care as dori sa mi sa raspunda sincer.am inteles ca piatra vanata ajut la micsorarea himenului, e adevarat?
Sau daca sunt alt substante va rog sa mi spune ti.stiu ca exista himenoplastia dar nu vreau sa aplez la asa ceva.astept raspunsurile voastre, va pup

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cum adica micsorarea himenului?

| Азбука a răspuns:

Nebunatico, ai facut prostioare si acum vrei sa-l pacalesti pe actualul? laughing

| EdwLo a răspuns:

Stai stai stai. Dar ce dumnezeu vrei sa faci? straight face

| clovnul a răspuns:

Waw. curios. pai din prea multa lipsa de informatzii pot sa-ti spun ca stiu ceva de lamaie zeama de lamaiebig grin da depinde ce ganduri ai si nu stiu daca e pe o perioada lunga de timp sau o perioada scurta fetele care au incercat trebuie sa stiewinking succes

| dezire_6265 a răspuns:

Nu fa prosti din astea himenu se face la loc in timp daca nu mai faci nimica si faza cu lamaia nu e buna asta practica alea dupa centura daca nu ma insel eu asa am auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog,ai grija ce faci. PIATRA VINATA,este denumirea populara a unui produs chimic,fff toxic, folosit la stropitul viilor si altor culturi, contra manei si altor boli.Nu face timpenii.Numai bine.