| Andrutsa15 a întrebat:

0_o Prietenul celei mai bune prietene a mele se da la mine, nu stiu cum sa-i spun ei asta. Stiu ca se va simti aiurea, o va durea, si sunt sigura ca va da vina pe mine! Ma poti ajuta?hee hee Fundă!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand ii vezi impreuna,spune-i lui sa te lase in pace fiindca tu nu te bagi sa strici perechi,mai ales cand e vorba de prietena ta.
El sau se va pierde sau te va jigni,dar cred ca ai argumentele necesare sa-l lamuresti,iar in ce o priveste pe ea,va intelege ca nu e vina ta.
Altfel, posibil sa nu creada ca nu ai nici o vina.
E riscant, dar toata povestea se poate incheia aici.
Gandeste-te.
Mult noroc!

| cristyblondu a răspuns:

Mai bine nu-i spune nu sufera nu va certati

| CrazyTeenager a răspuns:

Copilarii...

| denysyk a răspuns:

Pai mai intai el ti-a zis ca ii place de tine ca daca iti va zice tu trebuie sa ii spui ca ai deja un prieten.
si ei spune-i
mai fata dar el se da la mine crezi ca eu as vrea sa fiu cu el daca stiu ca e cu tine nu as vrea sa te ranesc si chiar daca te-ai desparti de el eu tot nu as iesi cu el doar suntem prietene
si sincer iti spun ca nu e vina mea ce sa ii fac daca se da la mine
doar nu vrei sa ma imbrac cu niste haine rupte si murdare ca un boschetar
deci calmeaza-te ca mie nu imi place de el

Mult succes, bafta ai grija cum o convingiwinking

| denysyk a răspuns:

Pai daca el te intreaba daca ai prieten sa ii spui ca ai fie ca tu nu ai
si ei sa ii spui asa:
mai fata eu ce sa ii fac daca ii place de mine uite eu l-am mintit ca am prietem doar ca sa nu se mai dea la mine
acum nu oi vrea sa ma imbrac eu in haine de boschetar rupte si murdare ca sa nu mai ii placa lui de mine
nu as sta cu el doar stiu bine ca sta cu tine si stiu c asta te-ar rani foarte tare
Mult succes
cred ca va intelege

| denysyk a răspuns:

J

| EmaS a răspuns:

Eu zic sa nu ii spui prietenei tale.Si sa nu il bagi in seama, chiar daca poti sa te retragi de ei, ca sa nu spuna ea ca tu i-ai despartit.

| Laliciows1 a răspuns:

Mai bine i-ai spune fara ocolisuri.asa i-ai deschide si ei ochii si ar vedea cu ce baiat sta.asa ii faci mai mult rau ei, pentru ca baiatul ala cum s-a dat la tine se poate da la orice fata cat timp este cu prietena ta.si daca tot zici ca este prietena ta cea mai buna fa ce-i bine daca ti la ea. sper ca te-am ajutat.

| Pufo_4053 a răspuns:

Ar trebuii sa ii spui prietenei tale acest lucru. Ea va lua masuri cu prietenul ei. Daca nu ii spui faci mai rau. Ca ea sa isi faca sperante false cand acel tip se da la altele si ar trebui sa stie ca nu e de incredere