| Aydutza a întrebat:

1 acum vreo 2-3 luni m-am despartit de iubitul meu iar acum regret am ramas prieteni si eu acum sunt cu amicul lui iar el cu amica mea eu in iubesc si pe cel cu care sunt dar este a8a eu sunt a5a dar imi statea mai bine impreuna cu fostul iubit dar nu stiu daca ma mai place adica pe afara imi mai da semne ca mar placea. ajutati-ma va rog! ce sa fac? cum sa procedez?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Alexutzu_8327 a răspuns:

Dale papucii amandurora si vezi-ti de carte, ca de abia in clasa 7-8
a sa iti faci prieten

2 răspunsuri:
| Fetitza_7841 a răspuns:

Intreaba-l ca nu se intampla nimic daca intrebi si chiar s-ar putea sa se intample ceva bun. Si pentru celelalte raspunsuri nu este mica eu sunt a5-a si am pe unu de a 9-a.

| AnnyXD a răspuns:

Buna stiu cum e eu iti dau un sfat sa ii spui fostului tau prieten ce sentimentea i afata de el dar stiu e greu.Si mie mi s-a intamplat la fel primul meu prieten l-am avut la 10 jumate si acum al 11 jumate si regret foatete mult si cum ai zis tu ca pe afrara iti da niste semne si mie mi se intampla. Deci ia-ti inima in dinti si du-te si spune-i sa vezi ce zice succes:*:*:*:*