| vladdalvvvx a întrebat:

1) De la un timp sunt foarte excitat! ma gandesc numai la sex!
Imi e frica sa incep viata sexsuala!
2) Puteti sa imi spuneti cum a fost la voi prima oara?
Multumesc, funda!

5 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Si eu ma gandesc cam mult in ultima vreme la sex...acum depinde si de varsta pe care o ai ca sa stiu cum sa explic. spune-mi cati ani ai si Mai vorbim dupa aia.papawinking

| Xmadness a răspuns:

BA pentru mine a fost nasol prima data ca nu nimeream ce trebuia si o trebuit sa ma ajute fata da in rest a fost super ok happy

| boregore a răspuns:

Dă-ţi o labă. E gratis.

| jupiterestru a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica, pasarica nu musca, tupeu si multa bafta, o sa-ti placahappy

| test1995 a răspuns:

Ha-ha-ha! Coita stai calm ca nu o sa se intample nimic dar nu uita sa te protejezi... inca ceva O sa-ti placa!