| Sergiu6666 a întrebat:

Buna :3 Prieteni hai sa va zic i chestie si dupa va dati cu parerea big grin
Eu am o prietena foarte foarte buna care are iubit pana aici totu-i normal mna mai departe faza e ca ea il iubeste frate chiar il iubeste eu is prietenu ala panarama dar cu ea ma comport frumos mna si cand are nevoie de mine vin nu conteaza ora laughing dar iubitul ei nu ma suporta -_- il inteleg laughing pai na eu cu ea ne-o cam tragem laughing)))) adica doar sex nimic mai mult doar atat acuma o sa o judece lumea ca daca il iubea nu se culca cu mine si nu stiu ce sa zic ea il iubeste ca se vede dar sexu-i cu mine fratilor ii gresit ce fac eu? mie nu mi se pare adica mna ce ii doar sex nu pun nimic la suflet si nici ea ii doar o nevoie cu care ne-am obisnuit :3 Sa continuma? laughing hai astept un sfat big grin

9 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Gandeste-te cati au posibilitatea ta laughing profita

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate imi dau seama placerea este comuna si intro astfel de situatie chiar nu vad de ce nu ati continua sa o faceti. Cu o singura conditie, sa nu se prinda ageamiul si mai ales lumea, vorba aia: "Stie tot satul ce nu stie barbatul".

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea accepta situatia asta, de ce nu ai face-o.

| minrest a răspuns:

Asta nu este o situatie reala, ai inventat-o tu. Pur simplu iti place sa iti imaginezi ca esti in situatia asta.

| Sergiu6666 explică (pentru minrest):

Nu esti obligat sa crezi :3

| Livelord a răspuns:

Daca tu ai avea o prietena, si ea ar face sex cu altcineva, nu cred ca ai mai zice "mie nu mi se pare adica mna ce ii doar sex nu pun nimic la suflet si nici ea ii doar o nevoie cu care ne-am obisnuit".
PS: Unde dracu le gasiti?

| Sergiu6666 explică (pentru Livelord):

Da bine spus dar na nu am si ce sa fac laughing

| RahheBlue a răspuns:

Acum e prima data cand aud asa ceva daca o iubesti fi cu ea nu va mai ascundeti cred ca fata e parasuta sincer nu e bine ori cu tine ori cu el

| Smiley98 a răspuns:

Eu zic sa termini ca nici tie nu ti-ar place ca cineva sa o ''arda'' pe gagicata...