| VAPLACE a întrebat:

A venit un baiat cu care ma cunos si e din clasa mea pe la mine. Eu eram in camera mea. Mama i-a zis sa vina la mine in camea. A venit cu o punga din aceia de cadouri. Mi-a dat un buchet de flori si un colier de argint cu o inimioara. L-am intrebat de ce mi le-a dat si el a zis ca ma iubeste. M-a sarutat asa deodata. Apoi m-a loat in brate si ma trantit in pat. Ma sarutat tandru pe gat si pe frunte. Imi punea mana pe sanii. I-am pus si eu mana pe penis ca m-am simtit prost ca el doar sa ma atinga. Ma dezbracat si apoi l-am dezbracat si eu. Am stat imbratisandune dezbracati vreo 20 minute. Apoi el mi-a zis te iubesc si vreau sa merg departe cu tine. El a plecat si m-am simtit cam ciudat. Ce sa fac? Mi-e rusine mare acu. M-a loat valul. Ce cadouri sa ii fac lui. Si ce sa fac? Ma simt ciudat, ma loat valu rau!

21 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Ai chef de caterinca laughing va dati seama ca nu e adevarat laughing

| malina1 a răspuns (pentru Wihox):

Ai dreptate in plus fata asta am mai spus intro intrebare ca cica a fost violata

| mydarkestdays a răspuns:

Eu zic sa te joci cu papusile...mai cresti, fetito!

| TheCyrusFever a răspuns:

Mda,daca la 12 ani iti arde de de astea, la 15 ani o sa ai 2 copii!happy

| malina1 a răspuns:

Fato macar mai esti virgina?

| DarkBlood32 a răspuns:

O minge de fotbal. (nebunia baietilor).

| Fiction a răspuns:

La 12 ani sa faci asa ceva? Ai innebunit? Tu-ti dai seama ca asta nu vrea altceva de la tine decat sex? Asta habar nu are ce iubirea! Tu nu gandesti, ce-ti arde tie de asta acum? Asteapta sa mai cresti, pana pe la 15-16 ani.

| noname2021 a răspuns:

Asteapta sa vezi ce se intampla in continuare

| GiuliaGiuly a răspuns:

Ar fi trebuit sa il refuzi. dupa ce se intamplau chesti mai grave, te simteai si mai prost... daca are aceias varstra ca tine e rau...mai bine l-ai evita..sau sa ii spui ca nue ste bine daca continuati asa, pentru ca ai destul timp sa te gandesti la prostiile astea..ai mare grija, s-ar putea sa te foloseasca si dupa sa te lase balta..succes!

| DeadMemories a răspuns:

Te-a luat valul la 12 ani?straight face Daca acum faci asa dar la 15-16?straight faceIn fine pe toti ne poate lua valul. Faza e ca tipul e obsedat.Adica nu ar fi trebuit sa faci asta la varsta ta. Oricum te poti indeparta de el uros.Si nutrebuie sa-i faci niciun cadou. Faptul ca ti-a dat un cadou nu inseamna ca trebuie sa fii cu el.Ii poti spune frumos ca nu-l placi si sa te lase in pace.S-ar putea ca el sa te foloseasca si dupa sa te lase balta. Poate fi un idiot.Mai ales ca am citit si cealalta intrebare, cea cand erati la strand.El vrea altceva, nu doar o relatie "mai de copii".

| LoLoBlue a răspuns:

Fato, Tu gandesti? ai 12 ani cum sa faci asa ceva. Tu la varsta ta ar trebui sa te distrezi cu prietenii si sa iti vezi de scoala. Am vazut mai multe intrebari de la tine si sa stii ca esti prea mica pentru asa ceva

| UnforgotableeeLoovee a răspuns:

Cati ani ai, tu? laughing

| VAPLACE explică (pentru UnforgotableeeLoovee):

12 ani.

| VAPLACE explică (pentru UnforgotableeeLoovee):

De ce?

| PufuleteRoz a răspuns (pentru VAPLACE):

Esti prea mica. Daca afla ma`ta te inchide in casa o luna.laughing

| VAPLACE explică (pentru VAPLACE):

Astept...

| UnforgotableeeLoovee a răspuns (pentru VAPLACE):

Pai..esti cam mica de asa cevawinking

Răspuns utilizator avertizat
| UnforgotableeeLoovee a răspuns (pentru VAPLACE):

Pai... la 12 ani tu esti de asa lucruri? Lasa baietii deopartewinking

| MyhayB a răspuns:

Gestul a fost frumos pana la un punct... dupa aia merita un dos de palma.
Daca intra mama ta in camera si il vedea peste tine, ce crezi ca se intampla?

| VaLyTzZA a răspuns:

Pai in niciun caz nu trebuia sa faceti asta daca el te iubeste puteai sa i zici ca si tu il iubesti sau nu dar in niciun caz sa va apucati sa stati dezbrcati amandoi esti mica inca nu esti pregatita pentru asta...