| babydol a întrebat:

aceasta intrebare se adreseaza baietilor:cum va placa ca fata sa aiba vaginul stramt sau larg? este vreo diferenta inte ele?

12 răspunsuri:
| ShineMe a răspuns:

Ce intrebare e si asta.Fiecare cu gusturile lui.Nu prea cred ca o sa conteze atat de mult diametrul sau. Conteaza mai mult atmosfera pe care o faci.

| i.love.me a răspuns:

Pai din cate am citit le place vaginul mai stramt.si ca toata viata nu o sa il avem asa trebuiesc facute exercitii intereseaz'te pe net o sa vezi happy

Răspuns utilizator avertizat
| dydy22 a răspuns:

Asa este cum spune shine fiecare cu gustul lui. pentru uni conteaza diametrul pentru alti nu conteaza, dar conteaza cum faci atmosfera si acolo in pat. si normal ca este diferenta

| selef a răspuns:

Sa-l aiba primitor, ori stramt ori larg se muleaza, doar ca inceputul difera cam asta ar fi diferenta.

| adrian_3467 a răspuns:

Fi sigura ca o femeie care nu este larga va fi mai mult apreciata, iar ca sa nu fi larga, trebuie sa faci exercitii. Am avut ocazia sa cunosc cateva femei care dupa 5-10 minute erau foarte largi si nu era deloc placut. happy

| daminushh a răspuns:

Ce iti e o galeata?! ce iti e o. fata?! oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D a m i n u s h h... Exprimarea ta, ca femeie, fata, ce esti, este jalnica. Nici eu ca barbat nu-mi pot permite sa vorbesc in felul acesta despre o femeie. A! daca discutam de pitipoance si femei este alta treaba. Pitiponcele nu sint femei ci ...vai mama lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... aceleasi frustrari vad ca sunt si in cazul femeilor, barbatii se intreaba mereu oare cum le place mai mult, penisul mare sau mic... tie cum iti place?

| Alexandrionelu a răspuns:

Vagin larg = moartea plăcerii

| Greusscristim a răspuns:

Bine înțeles ca când e strmat e foarte plăcut eu n-am avut șansa o viata întreaga sa am o partenera cu vaginul stramt în schimb partenera mea are vaginul mai larg decât cerul și pământul la un loc asa am luat-o avuse deja copii născuți înainte

| ValeanDavid a răspuns:

Ieu prefer sa fie foarte largă, și lubrifiata!