| anonim_4396 a întrebat:

Buna, acum 1 luna iubita mea s-a despartit de mine din motive banale certurii mai bine zis prostesti, acum 2 zile am iesit cu ea la o plimbare ia fiind incantata ca ma intalnit pe strada si a zis sa vorbim si sa ne plimbam, vorbit noi in timp ce ne plimbam si ea se opreste si se uita la mine cu o fata draguta sa o iau in brate si sa o sarut, trec direct la fapte dar tot mormaia ca nu prea vrea ca pe urma ii place si ii este frica sa ne impacam la loc si statea cu gandul ca eu o sa o las si nu vrea sa sufere, dar eu vad ca ia ma iubeste si ii place sa stam impreuna. Ce pot face? sa i recâștig incredereea si sa ma fim la loc cum eram?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Singurele persoane care pit decide asta, sunteti voi.

Daca simtiti asta si vreti asta, nu mai lasati orgoliul si gandurile din trecut sa puna stapanire pe voi.

Numai bine!

| siriusblack98 a răspuns:

Învață să scrii corect că mă dor ochii. " ia, certurii "

| Mopmop a răspuns:

Incearca sa te comporti ca un domn... Comporta-te cu ea exact asa cum ai vrea tu sa se comporte ea cu tine. Bafta si Craciun Fericit!