| ilegale a întrebat:

Buna happy. Acum 2-3 saptamani am fost intr-un club si acolo m.am sarutat cu un prieten foarte bun, nu numai odata practic am fost impreuna toata noaptea. A doua zi doar am vorbit si atat. Aseara am fost din nou in acelasi club si s. a intamplat acelasi lucru, am stat impreuna, ne.am sarutat etc. Eu nu am vorbit azi cu el si nu prea sunt sigura de ce se intampla. El nu e genul de persoana care are relatii stabile.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce stii ca nu are relatii stabile,inseamna ca ti-ai gasit partener de club,de cate ori te duci in clubul respectiv.
Dupa ce s-a intamplat prima oara,el nu a continuat,deci ti-a dat clar de inteles ca nu este pentru mai mult si acolo s-ar fi terminat povestea.
Acum,ca povestea s-a repetat,el considera ca esti de acord sa fiti doar parteneri de distractie si nimic mai mult.
Daca poti accepta lucrul asta,bine.
Daca nu,va gasi alta.
E un tip caruia nu-i plac raspunderile si ingradirile si o relatie asta inseamna pentru el.
Nu te indragosti si nu-ti fa visuri cu el.
Sau,daca vrei,asteapta sa-i vezi reactiile si daca sunt aceleasi de prima data, pune punct, nu vrea nici o relatie!

2 răspunsuri:
| pufarina9999 a răspuns:

Mda.dupa parerea mea ar trebui sai acorzi o sansa sa vezi cat de interesat e de relatia voastra.adica.vorbeste cu ell.intreaba-l daca vrea doar o aventura sau o relatie serioasasi vezi ce iese.bafta

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Din moment ce va simtiti bine impreuna de ce-ti faci griji?