| b3b3zapakit a întrebat:

Buna acum 2 luni am cunoscut un baiat happy pe facebook cu care aveam multi prieteni comunihappy. In acea perioada el era plecat in Italia. Acum o saptamana a venit in tara si cum a venit s-a intalnit cu un prieten bun de al meu si care pentru el ii este ca un frate.Ne-am intalnit in seara aceea cand s-a intors in Romania.Ne-am combinat :X...si toata seara ma supara apoi imi facea cu ochiul ma saruta ma strangea in brate si apoi ma pupa in frunte sau pe parbig grin.So...ce inseamna asta?raised eyebrows

P. s: El e vagabont sad. iar eu sunt foarte cuminte.

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Păi dacă eşti atât de cuminte poate nu îşi permite să te ia la fel cum o face cu toate, nu vrea să te supere sau aşa. poate tu îl vei face să fie altcumva. Oricum cel mai bine e să laşi să treacă timpul să vezi cum decurg lucrurile:* nu îţi face griji!

| b3b3zapakit explică:

Pe mine ma interesa un raspuns la intrebarea mea nu cacaturile tale angry