| pantzy a întrebat:

acum 2 luni m-am despartit de prietena mea ...pe motiv ca este mai mare ca mine. dar totul imi merge pe dos de atunci...tot timpul nu mai la ea ma gandesc.nu pot lega o alta relatie. ce credeti ca ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Dragostea n`are varsta. Impacati`va happy

| Georgix a răspuns:

Sa incerci sa te impaci cu ea.Bafta!happy

| alexander_2811 a răspuns:

Sincer, asa am patit si eu. dar m.am luat cu alte chestii si am uitat pana la urma

| puricel22 a răspuns:

Pai de obicei cand rasare firicelul dragostei nu te poti impotrivi! Nu`i mai vezi nici defectele, nu`ti mai pasa nici de varsta persoanei respective! Conteaza doar ca o iubesti si atat! Deci incearca sa te impaci cu ea! Succes!