| zuzy_8969 a întrebat:

acum 2 saptamana am facut-o cu prietenul meu protejar dar la un momentat dat prietenul meu a renuntat la protectie, si si-a atins penisul de vaginul meu. oare pot ramane insarcinata? sunt disperata, peste 2 zile trebuie sa imi vina dar nu simt nimic, gen dureri de burta, dureri de sani.rasp plz

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, este posibil sa ramai insarcinata. Prietenul tau este iresponsabil, in cazul in care totusi scapi acum ar fi bine sa o rupi cu el, pana nu-ti face felul.
Avortul este crima, tu ce vrei sa faci?

| andreea_9470 a răspuns:

Pai daca nu a ejaculat in tine cum crezi ca poti fii insarcinata?
ai impresia ca cu atingeri se fac copii?
laughing

| Snow a răspuns:

Nu ai cum daca nu a ejaculat sansele sunt 0. 00 % stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai adevarul e ca la varsta lor copii nu prea stiu nimis despre acest subiect.io de exemplu fac dragoste ca al meu neprotejat, important e sa nu ejaculeze sperma in vagin, dar asa puteti sa faceti pe liber, fara probleme atata timp cand doar enisul are contact cu vaginul, si prietenul tau poate sa te opreasca cand trebuie sasi dea drumul, o sa vezi chiar u ca totul va iesi din penisul lui, de fapt de ceea ce te temi tu. sper ca team lamurit putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai! lasatzio in pace! sentimentul e normal! daca nu te dor sanii sau ai dureri de burta etc. inseamna ca totul e in regula! dar...depinde si de cate ori... a intrat fara protectzie. daca ma intelegi! daca de multe e ingrijorator! daca nu de multe e bine si daca nu sa ejaculat in tine nu esti gravidawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fato cum poti s intrbi asa cva.cum adica e normal s siti atingi penisul de vagin heloo e ceva anormal doamne fereste s nu mai faci sexul consta in sarutul pe obraz doamne fereste ce au baietii in pantaloni este ochiul dracului

| zuzy_8969 explică:

Mi-a atins vaginul cam vreo 15 min