| zuzy_8969 a întrebat:

acum 2 saptamana am facut-o cu prietenul meu protejar dar la un momentat dat prietenul meu a renuntat la protectie, si si-a atins penisul de vaginul meu. oare pot ramane insarcinata?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Posibil. Tu stii daca sperma sau lichid preejaculator au ajuns pe vulva ta.

| Crisu a răspuns:

Nu se stie sigur. fa un test de sarcina si vezi happy

| Minks a răspuns:

Nu, decat daca-si da drumul in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetito tu nu stii ca vaginul nu e la exterior.deci nu-l poate atinge doar asa pursisimplu ci prin penetrare.eu cred ca ti-a atins clitorisul si u il confunzi cu vaginullaughinglaughing