| nmilana a întrebat:

Bună acum 2 săptămâni am încercat sexul anal,și de atunci îmi vine mereu sa fac treaba mare dar nu pot, simt durere în zona anala oare trebuie sa merg la doctor sau trece de la sine?

8 răspunsuri:
| annonimaaaa555 a răspuns:

A trecut cam mult timp sa mai ai dureri. Du-te la doctor și fii deschisă cu el. Să-i zici tor ce simți

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic. S-a defectat garnitura. Nu ati folosit lubrifiant.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai incerca asa ceva, ia un dulcolax poate esti constipata, sa inteleg ca esti fata sau? Ce varsta ai si cine te a pus sa faci sex anal? Daca nu reusesti sa iti revii cu dulcolax va trebuii sa te vada medicul chirurg si sa iti recomande sa faci o colonoscopie pentru a vedea exact ce ai acolo.si tu de doua saptamini nu ai mai facut treabă mare?

| TimberWolf a răspuns (pentru darrio2007):

Da-le bre matale niste vaselina!

| TimberWolf a răspuns (pentru darrio2007):

Chiar, asta imi aduce aminte de bancul ala cu vaselina. Ajunge unu la puscarie si vin aia la el. Ba, cum vrei sa te ardem in dos cu vaselina sau fara? ala se gandeste...cu vaselina.
La care unu din ei: ba, Vaselina, hai incoa!

| nmilana explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am făcut, dar îmi vine mereu să fac

| nmilana explică:

Am făcut treabă mare nu sunt constipata dar simt să merg într-una și simt un disconfort în zona anala

| Violleta2022 a răspuns:

Pai s-a rupt anusul, de aceea ai dureri anale si disconfort.