| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

:* Acum 2 seri iubitul meu a iesit cu catelusa pe care el o are impreuna cu prietenii lui afara. In acea seara a cunoscut o fata cu care a intrat in vorba din cauza faptului ca si ea are un catel care se juca cu Bella (catelusa lui).Ea i-a spus numele ei de facebook,cu intentia ca el sa o caute pe facebook ca sa mai iasa din cand in cand cu cateii afara. Astazi au vorbit pe facebook (pe un alt cont decat pe cel pe care eu il stiam ca el in foloseste - stiam de existenta lui, dar mi-a spus ca nu il mai foloseste). Au facut schimb de nr de telefon, ea sunandu-l si intrebandu-l daca vrea sa iasa afara pe la 22:30..Eu am aflat acum cateva minute. I-am spus lui ca ma deranjeaza ora...ca nu mi se pare normal. Ca d`abia a cunoscut-o si ies la ora aia.A inceput sa tipe spundu-mi ca sunt paranoica si ca nu are cum sa insele ..Chiar sunt eu paranoica? straight face Este asa iesit din comun ca voiam sa imi spuna ca o sa iasa cu el? Sau sa ma intrebe daca ma supar sa nu? Ca la urma urmelor avem 2 ani de cand suntem impreuna straight face

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Semn ca inseala deci trebuie sa termini cu el

| Prezidentul a răspuns:

Nu esti paranoica, iti faci depresie singura mai bine zis, esti geloasa. Sfatul meu este sa il lasi sa faca ce vrea, presupun ca asa te lasa si el. Papa :p

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru Prezidentul):

Gresit..Eu daca vreau sa ies cu un prieten vechi, face crize.

| Azµre a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Atunci scumpo ai o discuție cu el, nu sunteți făcuți unul pentru celălalt.
Dacă vrei putem discuta în privat mai multe detalii, acum depinde de tine.

| timeea7 a răspuns:

Pe mine personal m-ar deranja si simplul fapt ca au facut schimb de numere de telefon, de facebook.Totusi e o necunoscuta, nu e o amica pe care clar o cunoaste.Nu inteleg de ce sa iasa cu ea? Tu esti iubita lui, mi se pare banal sa iasa cu alte fete mai ales necunoscute.Cred ca poate sa iasa cu catelusa lui si fara acea fata. Si NU nu esti paranoica.Parerea mea este sa nu accepti sa asa cu ea. poate cine stie ce va urma..Alegerea e a ta!

| neutrino a răspuns:

Nu esti paranoica, dar tu, neavand animal, nu prea intelegi nevoile acestora...

| Azµre a răspuns:

Da ești paranoică. CIne ești tu să îi pui condiții?
Într-o relație există armonie numai dacă ai încredere în ea, sinceritate și respect.
Tu nu îi respecți decizia, dacă el vrea să iasă cu x lasă-l să iasă că nu se f... din prima seară.

| Exilee a răspuns:

E meserias omul. Saptamana viitoare afli ca a stat cu tine pentru sex te pomenesti.

| grab a răspuns:

Intreaba-l la vrajeala daca iubirea dintre catei e mai mare decat iubirea dintre stapani.

Si de asemenea suna-l mereu cand e cu aia la plimbat javrele si aţâţă-l spune-i ca esti in pielea goala si te gandesti la el, roaga-l sa-ti povesteasca o partida de amor sau sa iti propuna cum va arata urmatoarea voastra intalnire mega romantica.

Sau daca tot e marlan, tine-l un pic pe hold si pe celalalt telefon simuleaza o discutie cu un vechi amic la modul super incantat de faptul ca te-a sunat. Ii zici ca tu acum mai vorbesti cu amicul ala pana isi plimba el cainele. big grin

Daca vrea sa inchida telefonul spune-i ca te imbraci si va intalniti dupa ce se pisa cateii si atunci ii faci un sex salbatic sa uite tot ce a interactionat cu cealalta caratoare de lesa.

Deocamdata lesa cainelui ei, in viitor, daca esti proasta, si lesa prietenului tau.

Si nu, nu esti paranoica, esti doar NORMALA si el este un plictisit, ca doar barbatii se plictisesc rapid de aceeasi mancare.

Tu fa ce tine de tine pentru a recondimenta aceasta relatie, nu apela la gelozie sau la amenintari ca nu vei obtine decat scandal la schimb.

| SunnyDay88 a răspuns:

laughing
vezi-ti de treaba ta si lasa-l pe el in pace. nu e normal sa faci crize de gelozie nimanui! ma dezgusta groaznic genul acesta de oameni.

el nu te respecta pe tine si ceea ce are cu tine, iar tu te apuci sa faci ca trenu in gara, ceea ce e umilitor. si pentru cine? hai sa fim seriosi! grow up!

| hummmer a răspuns:

Pune pe zgarda căinelui microfon, cameră de filmat şi afli totul.

| Arkhasas a răspuns:

laughing
Îşi dă tipul întâlniri cu altele în timp ce e cu tine.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Nuu. ai grija de el. ca poate aia nu stie ca are iubita, si na, ii se pare dragut si " sare " pe el. suparatee pe el, spune`i ca de ce a facut asta. ca putea sa te intrebe daca poate iesii, daca te superii. e ceva ineregula. fata aia. arata bine, are formee, e atragatoaree? ca poate l-a fermecat.

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru fetitzabunasinebuna):

Nu laughing Nu o spun doar pentru ca as fi geloasa, dar este urata..Adica,na..fiecare este frumoasa in felul ei, insa, nu este genul lui deloc!

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Stii tu esti ceva gen : Nu sunt geloasa. daca aflu unde sta ii dau foc la casa [ sursa facebook ] laughing. oricum. vorbeste cu iubitul tauu, explica-i ca nu ti-a picat bine, spune`i ca nu a fost un gest frumoss. si daca vrea sa stea cu ea. atunci sa ramana cu eabatting eyelashes doar cu ea [ si sa se desp. de tine, sa stii si tu o treaba.] :* tine`ma la curent cu ce se intamplaabatting eyelashes :* daca vrei.

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru fetitzabunasinebuna):

Desigur :*** Multumesc mult.

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Nu ai pentruu cebatting eyelashes :*

| ErikaEri a răspuns:

Frate nu! un caine,adica doi nu sunt scuza pentru o intalnire. iar el cam asta face. se foloseste de cutu ca sa iese cu alta?! nu! asa ceva nu. si pe de alta parte, vezi tu, a conversat cu ea, nu de pe contul principal, ci de pe unul pe care nu il mai folosete. -schimbul de numere, la fel.....cu parere de rau dar nu. dar cel mai bine te imbraci tu frumusel si stai pe la bloculetul lui, sa vezi daca iese si cu catelul, sau fara. ia masuri. nu mai permite asta. te pup, ai mare grije, dar nu lasa lucrurile asa.

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Nu e normal sa iasa la ora aceea afara. Verifica-l mai des si vezi daca ceva nu e in regula atrage`i atentia. Te pup! :*

| Madsss a răspuns:

E foarte normal ce faci tu. De ce nu iesi si tu cu el cand isi plimba catelul? Daca mai ies si vei afla unde se duc, ia-ti un amic si iesiti la plimbare prin aceleasi locuri. Sa vedem daca ii place.

| ErikaEri a răspuns (pentru Madsss):

Bine punctat colegawinking

| Madsss a răspuns (pentru ErikaEri):

Ma enerveaza lunaticii astia care o dau pe "incredere si respect". Asa trebuie facut. Ma tratezi ca un nenorocit? Foarte bine, si eu la fel. Nu o dai cu predici de rahat despre iubire si respect, astea nici la copii de 10 ani nu mai tin. Ma bucur ca mai sunt si oameni realisti pe aici.

| ErikaEri a răspuns (pentru Madsss):

Te pup, respect!

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru Madsss):

De acord cu tine.Dar,oricum,se pare ca, cum spunea cineva mai sus, sunt paranoica. Daca paranoica inseamna sa nu-i dai voie uneia sa-ti strice relatie si iti pasa, da, atunci sunt paranoica.Multumesc :**

| zett9 a răspuns:

Stai calma nu este decat o aventura de o noapte, nu ai de ce sa iti faci griji. happy