| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile am cunoscut un baiat pe facebook, ne-am intalnit a fost ok dar mi s-a parut sa nu zic fitos putin arogant, nepasator, a vorbit ok e un baiat educat, dar m-a facut sa ma simt putin inferioara. Poate ca problema e doar la mine. El m-a intrebat ce parere am despre el i-am zis ca e ok si vrea sa ne mai vedem.Asta inseamna ca m-a placut cat de cat? Arata bine...imi place de el, dar aroganta asta nu prea imi place. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Athos are dreptate, mai la-sai putin timp, si nu tine cont de defecte, mai bine cauta-i calitatile si sincer...chiar cred ca i-a placut de tine.

Bafta si ai grija de tine!kiss

| ATHOS a răspuns:

Ai putina rabdare. In doua zile este imposibil sa-ti formezi o parere corecta asupra unui om. Pentru asta e nevoie de timp!
Bafta!

| poesia a răspuns:

Va multumesc. O sa mai astept inainte sa imi formez o parere preconceputa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa te joki cu sihicu lui sa vezi cam ce e de capu lui aparentele insala la prima vedere alex e numele meu