| WarmHeart a întrebat:

Acum 2 zile am intalnit la patinoar un baiat super dragut, care ma ajutat sa patinez, ne-am tinut de mana si altele, dar singurul lucru care il stiu despre el este numele. Cum credeti ca il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Mai treci pe la patinoar pe la aceeasi ora (te-a invatat sa patinezi deci el stie mai bine deci va mai veni, te-a ajutat sa patinezi deci poate ii place de tine, daca nu ii placea patina cu prieteni lui cu cine vroia tongue )...cu cine mai era la pattinoar, poate cunosti pe cineva, apoi pa facebook cauti la prieteni si tot asa. bafta smug

5 răspunsuri:
| casu2 a răspuns:

Sa mai treci pe la patinoar in speranta ca vei da de el din nou big grin. funda?puppy dog eyes

| ralucutza12345 a răspuns:

Cauta-l pe facebook daca ii stii numele complet happy

| Criss9581 a răspuns:

Il poti gasi pe facebook happy Bafta

| MaDeclarFan a răspuns:

Cauta-l pe facebook, hi5, skype... daca nu ai roaga o prietena sa te ajute.Il bagi in lista de mess si ii sp cine esti

| meinefritz a răspuns:

N-o sa-l gasesti niciodata.
cel putin atata timp cat esti fan justin bieber, o sa ramai doar cu degetele si dusul.