| Awkesna a întrebat:

Buna!
Acum 2 zile in urma am sunat un baiat cu ascuns, de baiatul acela imi place ft mult, si si-a dat seama ca l-am sunat eu cu secret.
Dupa cateva minute m-a sunat si mi-a zis dc l-am sunat nu stiu ce, era ft nervos.Eu i-am zis sa ma ierte ...etc.
Si azi dimi am visat ca l-am intrebat daca e suparat pe mine si el a zis nu si l-am imbratisat si l-am pupat pe gat, obraz.
Deci nu stiu cum sa i mai zic ca imi pare rau, el e de la bunikmea.
Deci vreau sa-l sun si sa i zic ca imi pare rau etc...
Idei?
F+vot

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trimite-i un mesaj şi spune-i că îţi pare sincer rău, că n-ai gândit foarte limpede când te-ai hotărât să îl suni cu ascuns.chestii din astea.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Dami numarul lui sa-i zic vreo 2 raspunsuri(5-6-100 de raspunsuri) laughing

| publikkul a răspuns:

Zii asa cum este. mai bine adevar crud dechit o minciuna de la care nasc alte minciuni. happy funda? succes
YeP

| FreddieMercury a răspuns:

Cati ani ai, 12? rolling on the floor

| qu3rl a răspuns:

E un porc daca s-a enervat, nu merita atentie laughing