| ionela_4497 a întrebat:

buna acum 5 luni am facut un avort doctorul mia prescris un tratament pe care l-am cam neglijat dupa 3 zile de la avort am facut sex neprotejat de atunci mi-am dorit un bebe dar nu am ramas dc? ast raspunsurile voastre multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate acel avort ti-a afectat ceva ca sa nu mai poti face alt bebe mergi iar la consult.

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

După avort ovarele tale nu mai sunt așa de ok...Prin urmare există un risc să nu mai poți face unul.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Majoritatea femeilor care fac avort nu mai pot face copii dupa. Poate e si cazul tau, mergi la doctor.