| EvaTramell a întrebat:

acum aproape 5 luni am fost operata de chist ovarian, la finalul operatiei au aparut niste complicatii dar a reusit. Dupa mi-a venit menstruatia normal, dar de luna trecuta imi intarzie. Luna trecuta mi-a venit dupa 1 saptamana de intarziere si acum trebuia sa mi vina ieri dar nu mi-a venit. Mi-a zis o colega ca si cateva luni imi ia pana se va regla iarasi. Daca ma duc la medic si imi va da medicamente pentru reglare, oare va fi ok?
In mod normal dupa cate luni se regleaza menstruatia?
multumesc, vreau raspunsuri! 1

1 răspuns:
| Dosa_Jolanda_1990 a răspuns:

Este posibil sa nu mai ai menstruatie regulata la fel cum o aveai inainte. Depinde de corpul fiecarei femei. Dar pentru linistea ta ai putea sa consulti un ginecolog sa ii explici problema!