| Quattro a întrebat:

Acum aproximativ o luna, am facut dragoste. Si de atunci ma tot doare burta uneori. Oare de la ce poate fi asta?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sex ai? Ca nu reiese.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fii luat o boala cu transmitere sexuala.
Mergi la ginecolog sau venerolog (cabinet dermato-venerice)si fa-ti investigatii medicale.
Cum nu te-ai obosit sa ne spui daca esti fata sau baiat, nu stim ce alte safturi exacte sa-ti dam.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că e din cauza asta, poate ai mâncat ceva care nu ți-a făcut bine la stomac.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Poate fi de la mancare.

Răspuns utilizator avertizat
| Gofigi a răspuns:

Depinde ce sex ai și ce mănânci

| Anca32 a răspuns:

Durerile de burta pot avea multiple cauze nu neapărat din cauza sexului. Dar nu este exclus nimic eu am pățit la fel și clar trebuie sa mergi la medic

| MariaDm123 a răspuns:

Nu prea poate fii de la dragoste durerile!