| bubu_6782 a întrebat:

Acum cateva luni am fost impreuna cu un baiat...cand ne-am despartit ne-am certat foarte rau si nu am mai vorbit...eu il plac si tin foarte mult la el...de cateva zile am inceput sa vorbim din nou pe mess si vrea sa ne intalnim... oare vrea sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| Viuvi a răspuns:

Cel mai bine ar fi -parerea mea- sa iesi cu el si sa-i spui ce simti. Poate ca si el simte acelasi lucru dar ii e teama ca tu nu simti la fel. Daca vezi ca nu face el primul pas, fa-l tu!
Succes!

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Intalneste-te cu el si vei vedeawinking

| SweetCandy a răspuns:

Intalneste-te cu el, sp ce simti si discutati serios despre relatia voastrahappy

| Moneyandfame a răspuns:

Dar daca vrea sa te prinda in capcana si sa te trimita la trafic de organe in Italia? Vezi? La asta nu te-ai gandit.

| tremuriciiuliana a răspuns:

Draga mea asta depinde de tine si de ce simti tu pentru el daca crezi ca el te iubeste, dar vezi si motivu din care va-ti certat bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Până nu stai de vorbă cu el "face to face" nimeni nu-i cunoaște intențiile.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bubule. vrea sa fiti impreuna vreo 30 de minute. goi. l-am citit telepatic.chiar vrea. da tu? tu ce vrei? ne spui si noua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar distractie asta cred eu si a ajuns iar in dreptul tau la lista .sunt niste nesuferiti ai grija... si o spun din experienta nu asa oricum...depinde de baiat daca vrea ceva serios cu tine sau joaca...sa va simtiti bine...meriti ce-i mai bun ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ii povestea ca si la tine...eu nu stiu ce sa fac.

| bubu_6782 explică:

Eu vreau o relatie serioasa, sa nu isi bata joc de mine...winking

| andra200 a răspuns:

Pai daca mai tii la el, incearca ...vezi ce vrea... n-ai nimic de pierdut din moment ce erati certati deja.bafta